Petr

Za Mendelovu univerzitu v Brně

Hlasuj pro Petra

BRNO-MENDELU-kral (1)
Zelená v srdci i na jazyku

Ahoj já jsem Petr a momentálně žiju  studentský sen. Pokud jsme se ještě nepotkali, tak zkus gym, karaoke nebo vlastně jakoukoliv akci. Brnu chci ukázat, co znamená zažít si MENDELU - poznat skvělé lidi a já jsem díky ní získal přátelé, za který bych dal ruku do ohně a rozkrájel se. Díky nim mám stále úsměv na tváři a tu pozitivní náladu rád předávám dál, i když je zrovna zataženo. Zelená patří do panáků a zelený srdce patří mojí MENDELU!

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Nejsem konfliktní člověk, jsem přátelský a rád poznávám nové lidi. Ještě víc mě ale naplňuje pocit, když se díky mě poznají nový lidé a vznikají tak nová přátelství. Stát se králem Majálesu je skvělá šance sjednotit jak MENDELU (i když si nejsem jistý, jestli to ještě víc jde), tak celé studentské Brno, protože všichni si zaslouží šanci najít si nové přátele, když někteří můžou vydržet i celý život.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Su Brňák, žiju tu celý život, takže by se mohlo zdát, že už pro mě tohle město ztratilo své kouzlo. Opak je pravdou. Je skvělý, že tu máme v podstatě vše, co bychom si přáli a potřebovali. Jedna věc je být na stejným místě 100x sám a jiná věc je, když ho navštívíš s přáteli, protože odjíždíš se zážitky, který si budeš pamatovat už napořád. A i když bych řekl, že se tu orientuji velmi dobře, i dneska narazím na nová fajn místa, která pak můžu sdílet s kamarády. To, co jsem se v Brně naučil, co jsem získal a co jsem tu našel, je něco, co má pro mě neuvěřitelnou hodnotu.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

MENDELU, here we go again! Tak nahoď / kopni zelenou a ukážeme opět společně Brnu co to znamená GO GREEN GO MENDELU

Hlavní partneři