Marťas

Za Masarykovu univerzitu

Hlasuj pro Marťase!

BRNO-MUNI-kral (1)
Pleši koruna sluší

Zdravím všechny! Moje jméno je Martin a momentálně jsem na pajďáku v 1. ročníku magistra Dějepis-Zeměpis Jsem šílenec. A to v každém významu, který si umíte představit. Jsem přesně ten člověk, který nikdy není zticha a vždy je tam, kde to žije. Svůj volný čas trávím organizací akcí v Brně, na kterých pak zůstávám často do zavíračky (nebo to alespoň lidi říkají, zas tak často si na to nevzpomínám). V těle mi teče nejen modrá krev královská, ale hlavně modrá krev MUNI a chci dokázat, že minulý rok nebyla žádná náhoda, a že i na naší univerzitě to žije!

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Do majálesu jsem šel hlavně proto, abych poznal nové lidi, protože to je moje palivo k dalšímu životu. Mým cílem je také pokračovat ve sjednocování fakult na MUNI, které jsou i v dnešní době stále šíleně daleko od sebe (nejen budovami). Králem Brna bych se chtěl ale stát primárně proto, že mám kamarády na všech univerzitách a chtěl bych dopomoct ke vzájemnému seznamování a sbližování. Všichni máme totiž stejný cíl. Dostudovat a v průběhu studia nejen existovat, ale i žít!

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je láska. Brno je kebab a pizza o půl 3 na hlavase, protože ti rozjezd jede až za půl hodiny. Brno je testování hospod a restaurací z Hejlíka. Brno jsou procházky na Špilas. Brno je nadávání, že šalina jede až za 5 minut. Brno je milion příležitostí, jak žít svůj život naplno. Ale primárně… Brno je 5 univerzit, které se každý rok v březnu semknou a vytvoří jednu rodinu, která majálesem nekončí. A toho si vážím nejvíc

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Pojďme si nejen majálesové měsíce, ale všechny univerzitní užít naplno, protože všechno odejde a zůstanou jen vzpomínky. Jo a…. pleši koruna sluší!

Hlavní partneři