Královna Brněnského Majálesu

Tradiční volba Královny brněnských studentů je tu!

Volba nové královny
pro rok 2022

Internetové hlasování probíhá od 11. 4. do 30. 4.

27.3

Nominace kandidátek na královnu

11.4

Spuštění online hlasování

12.4

Stavba Majálesové májky na náměstí Svobody

13.4

Představení královen na soutěži studentských kapel

20.4

Královská Beer Pong party

7.5

Volba nové královny na festivalu

Hlasuj pro Královnu Majálesu

Hlasování nyní neprobíhá.

cik-cak-klub-01

Podpoř svoji kandidátku

Za svojí kandidátkou nestojí pouze její královská družina, ale celá univerzita. Každý hlas se počítá a každý je vítán, aby se zúčastnil Majálesového měsíce studentů. Společně tak zástupci jednotlivých univerzit vytvoří souboj plný skvělých zážitků, který nemá v Brně obdoby!

cik-cak-kral-01

Královna vede družinu v průvodu

Fenomenální jízdu Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, vedou právě kandidáti na Krále a Královny. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z centra Brna vypravují směrem k open-airu na Výstavišti. V posledních letech se k průvodu za jednotlivé školy přidávají i populární kapely - ale podoba vozů za dané školy je plně v režii daných studentských týmů.

cik-cak-king-01

Královna v trojboji na open-airu

Majálesový měsíc studentů vyvrcholí během Majáles open-air festivalu na brněnském výstavišti. Zde královské družiny předvedou na hlavních pódiích ducha své univerzity a hlavně oslaví studentský život. O tom kdo se stane Královnou Majálesu 2022 rozhodnou společná a individuální představení a hlasování návštěvníků přímo na festivalu.

cik-cak-king-02

Královna je mrtva. Ať žije Královna!

Vyhlášení nové Královny proběhne před zraky tisíců návštěvníků. Vítězka bude korunována zastupiteli města a rektory brněnských univerzit.

Hlavní partneři