Míša

Masarykova univerzita

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Míša 2
Něco málo o mně:

Ahoj, mé jméno je Míša. Původem jsem z Ostravy, ale Brno se mi za dobu, co studuji na Právnické fakultě, stalo druhým domovem. Jsem normální holka s hrozným vkusem na filmy, nevyhraněným vkusem pro hudbu a spíš, než obrazy v galeriích radši zkouknu Instagram. V mém volném čase nesmí chybět sport, ať už plavání, běh nebo něco nového, co chci vyzkoušet, posezení s kamarády, focení, dobrá káva a hromada seriálů. 

Projekt pro Studentské Brno: BRNO SRDCEM
Představení projektu:

BRNO SRDCEM je projekt, který motivuje a propojuje. Naším projektem chceme Brnu vrátit všechno to, co nám dává. Cílem našeho projektu je mobilní aplikace, která lidem nabídne výzvu nebo příležitost podpořit neziskové organizace, seniorské domy, nemocnice a v neposlední řadě i samotné Brno. Za plnění výzev získáte body, své místo v žebříčku a šanci něco hezkého vyhrát. Užijete si zábavu, rozšíříte obzory, poznáte nové lidi a podpoříte dobrou věc. Dej Brnu kus sebe a pojď s námi udělat Brno zase o něco lepší! 

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2019?

Stereotyp je nuda, a tak je fajn udělat jednou za čas nějakou šílenost jako třeba podat si přihlášku na práva, obarvit si vlasy na fialovo nebo se přihlásit na královnu Majálesu. 
Chtěla bych poznat spoustu nových lidí, užít si kopec srandy, podpořit naši univerzitu a všem ukázat, že MUNI na trůn patří! 

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mne znamená hrozně moc. Je místem, kde mám možnost studovat vysněný obor, dělat co mě baví, zkoušet nové věci, poznávat nové lidi. Je místem, které mi dává pocit, že někam patřím a že můžu být kýmkoliv a čímkoliv budu chtít. Brno je prostě město neomezených možností.

Fotoreportáž

Královna Míša
Král a Královna MUNI
Míša
Král a Královna MUNI
Pivní
partner
Hlavní partneři