Luky

Za Univerzitu obrany

BRNO-UNOB-kral
Čím spontánnější, tím lepší.

Jmenuji se Lukáš Dařílek, ale nikdo mi neřekne jinak než Dářo. Už čtvrtým rokem studuji na Univerzitě obrany fakultu vojenského leadershipu. Škola mě zaměstnává asi jako všechny studenty, a tak si rád ve volném čase provětrám hlavu skokem z letadla nebo výběhem na Medláncké kopce. Kromě sportu a studia se také věnuji výkonnostnímu sledování Netflixu, boji s citační normou ISO 690 a občas mě můžete potkat za mixážním pultem některého z brněnských klubů.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Protože rád zkouším nové věci a přijímám výzvy mimo moji komfortní zónu. Reprezentovat univerzitu obrany je pro mě čest a doufám, že se mi letos podaří nadchnout pro Majáles co nejvíce našich studentů.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Jakožto Pražák metrem odkojen jsem byl s příchodem do Brna trochu skeptický, ale po čtyřech letech můžu hrdě prohlásit, že tohle město mi naprosto učarovalo. Studentský život jako je tady se hledá jen těžko a ta pestrost lidí co má člověk možnost potkat mě nepřestává bavit. Brno má za mě taky super velikost. Je dostatečně velké, aby člověk našel vše, co potřebuje a zároveň tak akorát, že všude dojde pěšky. No a rozjezdy? Tak to už je jen třešnička na dortu, kterou mi doma nechce nikdo věřit.

Je ještě něco, co bys nám chtěl sdělit?

Pojďme s chutí do toho a věřím, že i to počasí nám letos vyjde!

Hlavní partneři