Lena

Za Vysoké učení technické v Brně

BRNO-VUT-kralovna (1)
Některé věci stojí za to si zopakovat, jako třeba Přátelé, dobrou party nebo Krebsův cyklus.

Ahoj! Jsem veterinární sestra z Polabí, co má ráda hory a chemii. Přijde ti to jako dobrý mišmaš? Tak si počkej! Když přes týden nemíchám roztoky v laboratoři na chemické fakultě, tak o víkendu míchám drinky za barem. Miluji dobrou hudbu, být mezi lidmi, seznamovat se a mluvit (hodně), takže má práce je mi radostným koníčkem. Ráda trávím čas se svým pejskem Kubou. Dřív jsme jezdili vyhrávat závody, dnes si už užíváme aktivní důchod. Moji rodiče mě naučili mít ze života hlavně radost, odhodlaně si jít za svým a že nemůžeš pít pivo i víno v jeden večer.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2023?

Protože jsem nikdy žádnému dobrodružství neřekla ne! Vždy jsem se těšila z maličkostí a ráda bych tuto svoji dětskou radost sdílela dál, smíchem spojovala lidi a motivovala je a připomněla, že dobré srdce Vás umí dostat daleko. A je mi ctí, že tohle vše mohu prožívat pod červenou vlaječkou VUT – univerzity, která nabízí tolik báječných příležitostí.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno mi dalo druhý nádech do života. V den, kdy jsem tu začala studovat, se začala psát nová kapitola mého příběhu - tak odlišná, vzrušující, zábavná, ale také občas trnitá. Potkala jsem tu spoustu zajímavých lidí, někteří z nich se stali takovou mojí druhou brněnskou rodinou. Pro člověka jako já, který nerad někde zůstává stát na místě, je to skvělé místo, protože příležitostmi je to tu přímo nabité. Stačí jen ráno vstát a jít zažít Brno!

Je ještě něco, co bys nám chtěla sdělit?

Ať už děláš cokoli, ten správný význam to bude mít jen tehdy, když u tebe budou stát tvoji přátelé.

Hlavní partneři