Anet

Za Mendelovu univerzitu v Brně

BRNO-MENDELU-kralovna (1)
Jsem sice malý člověk, zato ale s velkým srdíčkem.

Ahoj! Jmenuju se Anet. Miluju zvířata i přírodu, a proto studuju druhým rokem na Agronomické fakultě. Nebudu lhát jsem docela introvertní, ale chci všem ukázat, že i my introverti se umíme pořádně bavit a jít do věcí po hlavě. Jestli je v mém životě něco, co opravdu nemám ráda, tak je to jednoznačně nuda. Jsem pro každou špatnost a nebojím se udělat si srandu ani sama ze sebe.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2023?

Upřímně jsem člověk, pro kterého je důležitější cesta než cíl. Už to, že vystoupím ze své komfortní zóny je pro mě velká výhra. Ale to samozřejmě neznamená, že si budu válet šunky, ba naopak dám do toho všechno, hlavně játra. A ráda korunu přinesu zase “domů“.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Určitě spousta z Vás slyšela větu „I jogurt má větší kulturu než Brno.“ a já s ní rozhodně nesouhlasím, i když mi trvalo téměř rok se s Brnem sžít, teď je pro mě dalším domovem. Líbí se mi, že si v něm najde to své každá věková kategorie a o zábavu tady rozhodně není nouze. Nejvíce si vážím své univerzity, díky které mám možnost studovat něco co mě naplňuje, poznávat spoustu skvělých lidí, zažívat ten opravdový studentský život a vytvářet si nespočet nezapomenutelných zážitků z kterých budu čerpat do konce života.

Je ještě něco, co bys nám chtěla sdělit?

MENDELU, here we go again! Tak nahoď / kopni zelenou a ukážeme opět společně Brnu co to znamená GO GREEN GO MENDELU.

Hlavní partneři