Všem studentům
vysoké školy AMBIS

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce večírky, soutěž kapel, rap battle, charitativní běh a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Prahou a jedinečný Open-Air.

Edice lístků pro AMBIS

kapela-jednoobraz
Letos se poprvé účastníme Majálesu jako oficiální studentský tým ... a bude to velké!

Kateřina Změlíková
koordinátorka studentských aktivit AMBIS

Letošní akce širšího programu
 

cc-hradec-kandidati

22.3. - Královská losovačka

Melodka od 18:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2023. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-brno-zdobeni-majky

27.3. - Zdobení majálesové májky

Mendelu od 11:00 - Mendelova univerzita každoročně daruje strom pro majálesovou májku, která ozdobí náměstí Svobody. O odkornění stromu, upletení věnce a nazdobení májky se postarají naši kandidáti na krále a královnu. Barva které univerzity bude na májce nejvíc vidět?

foto-cikcak-majka

28.3. - Stavba májky

Náměstí Svobody od 15:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Stavbu májky zahajuje tradiční průvod, kde se ukáže originalita a tvořivost studentských univerzitních a středoškolských družin. Vycházíme v 14:00 od Mendelovy univerzity na Svoboďák, kde májku slavnostně vztyčíme a pokřtíme společně s zastupiteli města Brna a Jihomoravského kraje. Pořádnou party na Svoboďáku budou mít na svědomí brněnští HiJacks - finalisté soutěže studentských kapel 2022.

cc-brno-charitativni-beh

2.4. - Běžím se srdcem

Park Lužánky od 14:00 - Rád běháš? Nebo vůbec? Nevadí, prostě zvedni zadek a přijď se pohnout pro dobrou věc. Společně s Dnes pomáhám a jihomoravskými středoškoláky připravujeme běh s charitativním přesahem. Udělej něco pro své zdraví a zároveň podpoř ty, kteří to potřebují!

cc-kralovska-debata3

4.4. - Královská Debata

MENDELU, Aula v budově A od 16:00 - Jedinečná královská debata, kde tě kandidáti na krále a královnu Majálesu přesvědčí o svých cílech, projektech a schopnostech reagovat na důležité otázky. Kromě moderátora budou dotazy na aktuální témata pokládat i rektoři univerzit a další významní brněnští představitelé.

cc-majales-future

14.4. - Majáles FUTURE

OSTRAVA - Multifunkční hala Gong od 14:00 - Zajímá tě, kdo bude v příštím Forbes 30 pod 30, perspektivní studentské aktivity či vize? Chceš navázat kontakty s lidmi stojícími za projekty, které hýbou světem? Konference Majáles FUTURE je prezentací úspěšných studentských talentů a jejich projektů, výzkumů a úspěchů.

cc-brno-odpadkobrani

18.4. - Sázím se srdcem

Obora Holedná od 11:00 - Za jeden strom, který pokácíme na májku, vysadí univerzitní družiny v čele s královským párem 2000 nových. Studenti společnými silami navrátí zeleň do oblasti zasažené kůrovcem.

cc-brno-studentkapely

19.4. - Majáles Bands

Fléda od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

cc-brno-pruvod2

6.5. - Majálesový průvod a Open-Air

Náměstí Svobody od 10:00 - Největší průvod moderního československa! Legendární Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Brněnský Majáles Open-Air 2023. Kandidáti na Krále a Královnu s brněnskými studenty připraví alegorické vozy s nejlepšími kapelami CZ/SK scény. Společně projedou Brnem ze Svoboďáku až na Výstaviště, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší český porevoluční majálesový průvod.

Kandidátka na královnu MUNI

TYPKA UDATNÁ - asldkjalskdj asldkja slkdj alskfj alksdjal ksdj alskdj alsdfjalsdi fjlaisdjfl iasjd. asdfklasdjfl asdlfjasldifj alsidjflasdjfaisdjfl aisjdlfiajsdlkfj. asldkfjalsdijfal sdjflaisdjflaisjdlf asdjfliasjdfliajsdf.

DETAIL KANDIDÁTKY

foto-site-kandidat

Kandidát na krále MUNI

TÝPEK UDATNÝ - asldkjalskdj asldkja slkdj alskfj alksdjal ksdj alskdj alsdfjalsdi fjlaisdjfl iasjd. asdfklasdjfl asdlfjasldifj alsidjflasdjfaisdjfl aisjdlfiajsdlkfj. asldkfjalsdijfal sdjflaisdjflaisjdlf asdjfliasjdfliajsdf.

DETAIL KANDIDÁTA

foto-site-kandidat2
pano-brno-kralovna

Vzpomínky na studentské týmy z minulých Majálesů

Na Majáles pravidelně vysíláme silné kandidáty na krále, královnu a jejich družiny, stavíme alegorický vůz do průvodu a připravujeme velkou zónu na Open-Airu plnou atrakcí, studentských spolků a aktivit. Letos to bude zas o rok lepší!
 

A tohle je neuvěřitelný program
letošního Majáles Open-Airu

Letošní oslavy vyvrcholí v sobotu 6. května obřím majálesovým průvodem z centra města (od 10:00) a následným velkolepým Majáles Open-Air festivalem (od 12:00) na brněnském Výstavišti.

foto-site-clvbrno2 foto-site-clvbrno2

Hlavní partneři