Majálesový víkend v Brně

Zveme vás na prodloužený majálesový víkend do Brna! Inspirujte se v těchto zážitcích!

zahlavi-microbrno
Nuda v Brně nehrozí - závislost na něm rozhodně ano!

cc-microbrno01

Město, kde se dobře jí a pije

S plným žaludkem se město poznává nejlépe. Průvodce GOURMET BRNO vám poradí ta nejlepší místa brněnské gastronomie. Ať už hledáte ramen, flat white, negroni nebo prostě skvěle natočený ležák, ani v jednom z 49 podniků nešlápnete vedle!

cc-microbrno05

Město, co tě nezruinuje

Karta, která vás dostane do 5 top památek zdarma? A dokonce do věčně vyprodané vily Tugendhat a Vodojemů na Žlutém kopci? To je BRNOPAS. Nějakou tu památku byste totiž navštívit měli. Přece jenom máma aspoň jedno selfíčko bez piva ocení.

cc-microbrno06

Brno je láska i po půlnoci

Bary se zážitky v hlavní roli. Klasické pivnice a špičkové vinárny. Hudební kluby, ve kterých můžete tančit do rozbřesku. A taky klidná místa, kde to můžete s výhledem na noční Brno rozdýchat. Všechno máme! Pokud si nemůžete vybrat, jděte na jistotu na „Jakubák“. Místní už vám poradí, kam dál.

cc-microbrno04

Zatočte s kocovinou

Jako Brňané zatočili s drakem, zatočte i vy s kocovinou. Začněte brunchem ve 4pokojích, Break Feast Bistro by Eggo nebo v bistru Franz. Po kávě, vejcích a případné mimose na spravenou budete připraveni provětrat hlavu procházkou na čerstvém vzduchu. Poznejte brněnské památky, zajímavá místa i specifika, která jinde nenajdete. 

cc-microbrno03

5 důvodů proč přijet příště

Majálesem zábava v Brně nekončí! Co víkend, to nějaká zajímavá akce. Nebudeme vás trápit abecedním výčtem festivalů a rovnou vám naservírujeme pět, kvůli kterým se do Brna má smysl vrátit: PRIMA FRESH FESTIVAL, Pop Messe, Mendel Festival, Brasil Fest Brno nebo Maraton hudby Brno. A pokud nestihnete léto, Brněnské Vánoce to jistí. Těšíme se na vás!

(c) foto - Magistrát Města Brna

Hlavní partneři