Chystáme pro Tebe
nejlepší festival studentských let!

Srdečně tě zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské večírky, soutěže kapel, rap battle, charitativní běh a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Brnem a jedinečný Open-Air.

Edice lístků pro středoškoláky

zahlavi-skol-brno-stredni

Letošní akce širšího programu
 

cc-hradec-kandidati

22.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Melodka od 18:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2023. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-brno-zdobeni-majky

27.3. - Zdobení majálesové májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Mendelu od 11:00 - Mendelova univerzita každoročně daruje strom pro majálesovou májku, která ozdobí náměstí Svobody. O odkornění stromu, upletení věnce a nazdobení májky se postarají naši kandidáti na krále a královnu. Barva které univerzity bude na májce nejvíc vidět?

foto-cikcak-majka

28.3. - Stavba májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Náměstí Svobody od 15:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Stavbu májky zahajuje tradiční průvod, kde se ukáže originalita a tvořivost studentských univerzitních a středoškolských družin. Vycházíme v 14:00 od Mendelovy univerzity na Svoboďák, kde májku slavnostně vztyčíme a pokřtíme společně s zastupiteli města Brna a Jihomoravského kraje. Pořádnou party na Svoboďáku budou mít na svědomí brněnští HiJacks - finalisté soutěže studentských kapel 2022.

cc-brno-charitativni-beh

2.4. - Běžím se srdcem

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Park Lužánky od 14:00 - Rád běháš? Nebo vůbec? Nevadí, prostě zvedni zadek a přijď se pohnout pro dobrou věc. Společně s Dnes pomáhám a jihomoravskými středoškoláky připravujeme běh s charitativním přesahem. Udělej něco pro své zdraví a zároveň podpoř ty, kteří to potřebují!

cc-kralovska-debata3

4.4. - Královská Debata

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

MENDELU, Aula v budově A od 16:00 - Jedinečná královská debata, kde tě kandidáti na krále a královnu Majálesu přesvědčí o svých cílech, projektech a schopnostech reagovat na důležité otázky. Kromě moderátora budou dotazy na aktuální témata pokládat i rektoři univerzit a další významní brněnští představitelé.

cc-brno-odpadkobrani

18.4. - Sázím se srdcem

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Obora Holedná od 11:00 - Za jeden strom, který pokácíme na májku, vysadí univerzitní družiny v čele s královským párem 2000 nových. Studenti společnými silami navrátí zeleň do oblasti zasažené kůrovcem.

cc-brno-studentkapely

19.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Fléda od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

cc-brno-pruvod2

6.5. - Majálesový průvod a Open-Air

Náměstí Svobody od 10:00 - Největší průvod moderního československa! Legendární Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Brněnský Majáles Open-Air 2023. Kandidáti na Krále a Královnu s brněnskými studenty připraví alegorické vozy s nejlepšími kapelami CZ/SK scény. Společně projedou Brnem ze Svoboďáku až na Výstaviště, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší český porevoluční majálesový průvod.

A tohle je neuvěřitelný program letošního Majáles Open-Airu

Brněnské oslavy vyvrcholí
v sobotu 6. května
:

od 10:00 - majálesový průvod centrem Brna
od 12:00 - Majáles Open-Air na Výstavišti
od 22:00 - Majáles NIGHT (noční halový festival)

posmock-brno-mob posmockup-brno

Hlavní partneři