Nová krev - Contest studentských kapel

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné SŠ.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles-Open Air 2018.

Uzávěrka nominací středoškolských kapel na Brněnský Majáles 2019 je v neděli 10. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám ve středu 13. března a hned další den ve čtvrtek 14. března bude zahájeno on-line hlasování. Hlasování potrvá do neděle 31. března 23:59. a následně budou vyhlášeny výsledky. Dvě nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 17. dubna 2019 v Eleven clubu. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open-Airu 4. května 2019.

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles-Open Airu

Budete hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář nebo proplacení cestovních nákladů!

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a 365 drinků značky Pepsi.

Níže naleznete kapely, které postoupili do finálového kola a živého hraní 17. dubna na Contest studentských kapel. Nenechte si je ujít a přijďte je podpořit!

Pivní
partner
Hlavní partneři