Princ a princezna

Titul Prince a Princezny Majálesu je obdobou titulu Krále a Královny Majálesu, získat jej však může pouze student střední školy či gymnázia.

O projektu:

Letos již popáté spouštíme projekt Prince a Princezny Brněnského Majálesu, který je obdobou volby Krále a Královny Majálesu, je ale výhradně určen studentům středních škol a gymnázií.

Proč se zúčastnit volby?

Majáles je studentský festival a my chceme Vás, studenty ze středních škol, ještě více zapojit do dění okolo Majálesu. Budete tak mít jedinečnou možnost reprezentovat svou školu, poznat Majáles z jiné strany a v neposlední řadě získat spoustu zkušeností a zážitků. Pokud se dostaneš až do finále, obdržíš VIP lupen na Majáles pro sebe a svou družinu. Na finalisty samozřejmě čekají další věcné ceny a zážitky.

Pravidla a hodnocení

Jako kandidát musíš být starší 15ti let a studovat jakoukoli střední školu či gymnázium. Z každé střední školy či gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince a jedna kandidátka na Princeznu Majálesu. V případě více přihlášených kandidátů z jedné školy rozhodne o postupu kandidáta do semifinále vyšší počet hlasů získaný v prvním kole hlasování.

Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v základním kole. Účastník, který postoupí do semifinále, je povinen se zúčastnit semifinálového večera, který proběhne 7. dubna ve VIBE Clubu. Účastník, který na tomto večeru postoupí až do finále, je povinen se zúčastnit finále, které proběhne na samotném open air festivalu.

O celkovém vítězství kandidáta rozhoduje počet hlasů získaný ve webovém hlasování, jeho účast a plnění různých úkolů na semifinálovém večeru a také jeho úspěch v konkrétních disciplínách přímo na samotném Majálesu. 

Soutěže se nemůže zúčastnit kandidát či kandidátka, který byl v minulém roce finalistou.

Hlasování

Po registraci a kontrolní autorizaci umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince a Princeznu Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno v pátek 30. března 2018 během dne a ukončeno ve středu 4. dubna v 23:59.

Prvních 5 kandidátů na Prince a prvních 5 kandidátek na Princeznu z jednotlivých škol, kteří obdrží nejvyšší počet bodů, postoupí do semifinálového večera, kde se dále rozhodne o postupu 3 kandidátů na Prince a 3 kandidátek na Princeznu do samotného finále.

Semifinálový večer

Již zde párkrát padl pojem semifinálový večer. Co to tedy vlastně je?

Na počest těch semifinalistů, kteří vzejdou z hlasování, bude uspořádaná semifinálová party. Během ní se jednotliví kandidáti osobně představí a dostanou zadané drobné úkoly. Plnění těchto úkolů je hodnoceno odbornou porotou a má vliv na jejich celkový úspěch. Na konci tohoto večera budou vyhlášeni 3 kandidáti z každé kategorie, kteří obdrželi nejvíce bodů a kteří postoupí do finále.

Párty se bude konat v sobotu 7. dubna ve VIBE Clubu, události k ní najdeš na Facebooku.

Máš strach, že si pak Majáles neužiješ?

Z toho nemusíš mít obavy, užiješ si ho naopak ještě víc. Čeká tě účast v Majálesovém průvodu a jedna krátká disciplína na jednom z hlavních pódií. Také vyhlášení vítězů proběhne v odpoledních hodinách, takže se nemusíš bát, že by sis Majáles spolu se svými kamarády neužil.

Jak se přihlásit?

Máš-li zájem stát se Princem nebo Princeznou Majálesu, přihlas se ve formuláři níže. Registrace kandidátů končí ve středu 28. března 2018 v 23:59.

Budeme se na tebe těšit.

Pivní
partner
Hlavní partneři