STAROBRNO - Contest studentských kapel

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné VŠ.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles-Open Air 2019.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel na Brněnský Majáles 2020 je v neděli 29. března v 23:59!

Přihláška

Kontaktní osoba (manažer, kapelník)PřílohyVšechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v pondělí 30. března a hned další den v úterý 31. března bude zahájeno on-line hlasování. Hlasování potrvá do pátku 10. dubna 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři kapely s největším počtem hlasů se dostanou do samotného finále. 

Finále bude probíhat jedním ze dvou způsobů a to podle pokynů organizátorů Majálesu vzhledem k probíhající situaci.

1. možnost: O vítězi rozhodne porota složená z organizátorů Majálesu. Vítězná kapela si zahraje na Majáles Open-Airu. 

2. možnost: Proběhne finálové živé hraní postupujících kapel. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open-Airu.

Co získá tvá kapela?

Zahraje si na Majáles-Open Airu

Budete hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář nebo proplacení cestovních nákladů!

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finále) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a 365 piv značky Starobrno.

*Organizátor Majálesu si vyhrazuje právo na změnu termínů a pravidel soutěže. 

Pivní
partner
Hlavní partneři