Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

VUT - Fakulta podnikatelská 2. dubna

ikariera

Spřátel se s prací!

Je to vůbec možné? S námi ano! Dne 2. 4. 2019 na tebe bude na Fakultě podnikatelské VUT v Brně čekat až 89 technologických firem, které hledají ty nejlepší studenty techniky.

Pořadateli 25. Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra jsou členové mezinárodní studentské organizace IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience). Cílem IAESTE je pomáhat a spojovat mladé techniky na domácí půdě i na celém světě prostřednictvím odborných stáží.

Veletrh ti nabízí zajít přímo v kampusu VUT za tvou vysněnou firmou a zeptat se jich, jak to u nich ve firmě chodí a případně si s nimi domluvit pracovní pohovor, téma bakalářky či diplomky. Firmy jsou tam pro tebe, a proto se vůbec neboj za nimi zastavit a oslovit je. Možná tě příjemně překvapí, že personalisté ve firmách jsou opravdu fajn lidé.

Kromě samotných konverzací o tom, co tě zajímá přímo na stáncích firem si můžeš nechat poradit, jak vylepšit svůj životopis přímo od zástupců vybraných firem. A protože každé správné CV by mělo mít fotografii, nalezneš na veletrhu i profesionálního fotografa. Kariérní příležitosti nakonec doplňují soutěže o hodnotné ceny a bohatý doprovodný program, díky kterému můžeš zkusit například bodyzorbing nebo hru s bojovými tyčemi.

Neboj se spřátelit s prací a odstartuj s námi svou kariéru! Těšíme se na tebe v úterý 2. 4. 2019

Více na FB události

Pořádá: IAESTE LC Brno

Pivní
partner
Hlavní partneři