O projektu

Přihlas sebe nebo svého kamaráda do projektu Princ a Princezna a získej tak volný lístek na Brněnský Majáles 2019

O projektu:

Letos již pošesté spouštíme projekt Prince a Princezny Brněnského Majálesu, který je obdobou volby Krále a Královny Majálesu. Je ale výhradně určen studentům středních škol a gymnázií.

Proč se zúčastnit volby?

Majáles je studentský festival a my chceme Vás, studenty ze středních škol, ještě více zapojit do dění okolo Majálesu. Budete tak mít jedinečnou možnost reprezentovat svou školu, poznat Majáles z jiné strany a v neposlední řadě získat spoustu zkušeností a zážitků. Pokud se dostaneš až do finále, obdržíš VIP lupen na Majáles pro sebe a svou družinu. Na finalisty samozřejmě čekají další věcné ceny a zážitky.

Pravidla a hodnocení

Jako kandidát musíš být starší 15ti let a studovat jakoukoli střední školu či gymnázium. Z každé střední školy či gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince a jedna kandidátka na Princeznu Majálesu. V případě více přihlášených kandidátů z jedné školy rozhodne o postupu kandidáta do semifinále vyšší počet hlasů získaný v prvním kole hlasování.

Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v základním kole. Účastník, který postoupí do semifinále, je povinen se zúčastnit semifinálového večera, který proběhne 6. dubna v Eleven Clubu. Účastník, který na tomto večeru postoupí až do finále, je povinen se zúčastnit finále, které proběhne na samotném open air festivalu.

O celkovém vítězství kandidáta rozhoduje počet hlasů získaný ve webovém hlasování, jeho účast a plnění různých úkolů na semifinálovém večeru a také jeho úspěch v konkrétních disciplínách přímo na samotném Majálesu. 

Soutěže se nemůže zúčastnit kandidát či kandidátka, který byl v minulém roce finalistou.

Hlasování

Po registraci a kontrolní autorizaci umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince a Princeznu Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno ve čtvrtek 28. března 2019 během dne a ukončeno v pondělí 1. dubna v 23:59.

Prvních 5 kandidátů na Prince a prvních 5 kandidátek na Princeznu z jednotlivých škol, kteří obdrží nejvyšší počet bodů, postoupí do semifinálového večera, kde se dále rozhodne o postupu 3 kandidátů na Prince a 3 kandidátek na Princeznu do samotného finále.

Semifinálový večer

Již zde párkrát padl pojem semifinálový večer. Co to tedy vlastně je?

Na počest těch semifinalistů, kteří vzejdou z hlasování, bude uspořádaná semifinálová párty. Během ní se jednotliví kandidáti osobně představí a dostanou zadané drobné úkoly. Plnění těchto úkolů je hodnoceno odbornou porotou a má vliv na jejich celkový úspěch. Na konci tohoto večera budou vyhlášeni 3 kandidáti z každé kategorie, kteří obdrželi nejvíce bodů a kteří postoupí do finále.

Párty se bude konat v sobotu 6. dubna v Eleven Clubu. Událost k ní najdeš na Facebooku.

Máš strach, že si pak Majáles neužiješ?

Z toho nemusíš mít obavy, užiješ si ho naopak ještě víc. Čeká tě účast v Majálesovém průvodu a jedna krátká disciplína na jednom z hlavních pódií. Také vyhlášení vítězů proběhne v odpoledních hodinách, takže se nemusíš bát, že by sis Majáles spolu se svými kamarády neužil.

Jak se přihlásit?

Máš-li zájem stát se Princem nebo Princeznou Majálesu, přihlas se přes formulář v záložce Princ/Princezna. Registrace kandidátů končí v neděli 24. března 2019 v 23:59.

Budeme se na tebe těšit.

Pivní
partner
Hlavní partneři