Sabča

Mendelova univerzita v Brně

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Sabča hlavní
Něco málo o mně:

Ahoj, jmenuji se Sabča a studuji druhým rokem obor Technologie potravin. Ze všeho nejvíce miluji hudbu a tanec, zvířata všeho druhu, přírodu a také cestování. Ráda kreslím a hraju na kytaru. Jsem veselá, někdy až moc aktivní, občas šílená ale na to si zvyknete. Když můžu, vždy ráda pomůžu.
Jo, a mám ráda žáby.

Projekt pro Studentské Brno: Study and Chill
Představení projektu:

V našem projektu chceme uskutečnit výstavby studoven po Brně pro studenty, kteří nemají vhodné prostory na klidné studium, ať už v mezičase během školy nebo po ní. Do realizace bychom také zapojili vysoké školy, a to při tvorbě interiéru.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2019?

Přestože jsem človíček nižšího vzrůstu, tak mám v sobě velké odhodlání. Chci podpořit naši univerzitu jak hlasem, tak srdcem ♥ Myslím si, že překonat se a zkusit něco nového je super výzva.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je město, které se nedá popsat pouhým slovem. Je to město, které dokáže během chvilky oslovit každého studenta, ať už poznáním nových přátel nebo úžasných míst. Na skvělou atmosféru a spousty nezapomenutelných zážitků tady narazíte na každém rohu, v Brně se prostě nenudíte. Kousek něj zůstane v srdci snad každému z nás.

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit? :)

Chci si užít celý Majáles se všemi skvělými lidmi, které mám okolo sebe, a to do puntíku – o tom to přece je :)

Fotoreportáž

Sabča 1
Sabča2
Sabča3
Sabča4
Sabča5
Sabča6
Pivní
partner
Hlavní partneři