Rudy

Vysoké učení technické v Brně

Průběžný stav hlasování: 27% hlasů

Rudy profilova
Něco málo o mně:

Pocházím ze severu Moravy, a tím pádem jsem vždy připravená na tuhle část roku, protože vím že Winter is coming :D Z toho asi pochopíte, že jsem velký fanda seriálů, filmů (hlavně Marvel) a taky jsem tak trošku geek. Prostě jsem holka z Techniky :) Nejsem zrovna velký sportovec, ale když si vybírám sport, tak většinou bojový. V průběhu let jsem si vyzkoušela judo, thai-box i mma. Mimo jiné ale také ráda fotím, cestuji a vařím pro přátele a známé. Doma mám tři psy a P.S.: umím řídit bagr :D :)

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2018?

Brno je pro studenty velmi přátelské město, plné příležitostí a zážitků. Velmi jsem si ho zamilovala a jsem ráda za to vše, co tu máme. Ale vždy je co zlepšovat a dopilovávat. Spolu s králem bychom rádi byli mezi lidmi, co to tu dělají ještě lepším místem, které se pro mnoho z nás stalo domovem, ať už po dobu studia nebo i po něm. Doufám, že se nám podaří dotáhnout náš projekt do konce, pomoci i s dalšími projekty a společně že uděláme Brno zase o kousek lepším místem.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená druhý domov. A lidé, které jsem díky Brnu a VUTčku poznala, jsou pro mě jako druhá rodina. Když jsem vybírala kam na vysokou školu, volila jsem podle měst a rozhodně své volby nelituji a neměnila bych. Ale popsat co vše pro mě Brno znamená asi není možné. Zažila jsem tu již tolik dobrodružství, vzletů i pádů, radostí i slz... Brno je město plné toho, co by lidé neznalí velkých čísel nazvali náhodou. A právě toho si na Brně nejvíce cením, nikdy nevíte, jaké úžasné náhody a příběhy na vás čekají za rohem :)

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit? :)

Ráda bych se kromě našeho hlavního projektu WC24/7 věnovala i snaze o větší počet pointů s pytlíky pro pejskaře v parcích, kteří si své zapomněli doma. A také malým parčíkům na venčení pejsků :)

Fotoreportáž

Rado a Rudy
Rudy5
Rudy 4
Rudy 3
Rudy 6
Rudy
Pivní
partner
Hlavní partneři