Renča

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Renča hlavní
Něco málo o mně:

Ahoj! Jsem Renča, z malé univerzity VFU, z malé vesnice Zaječí. Miluju tenis, díky kterému jsem procestovala téměř celou ČR a teď můžu předávat tu lásku dětem, které trénuju. Miluju víno, protože Zaječí je jedna z vinařských obcí jižní Moravy, a když se jdete projít jen tak do vinohradu, který máte za domem, tak vás to uchvátí. Taky láska k chemii (aspoň jsem si to na gymplu myslela) mě přivedla na farmacii a jsem moc hrdá, že ji můžu studovat v Brně! :)

Projekt pro Studentské Brno: Hejbem Brnem
Představení projektu:

FiRePass (Fit-Relax) - ohnivě žhavá nabídka pro studenty. Chceme vytvořit projekt, který pomůže studentům odreagovat se od učení, například pohybem nebo jinou zábavou a to za výhodnou cenu. Byla by to taková “permanentka” do různých fitness center, zábavních center nebo na kulturní místa.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2019?

Aby naše univerzita měla titul královny třetí rok po sobě. To by znělo dost sebevědomě, že? Ale ne, baví mě celý koncept Majálesu, ráda poznávám nové lidi, zažívám nevšední zážitky. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit touto cestou? A hlavně! Fakt mě štve, když se mě někdo zeptá, co studuju a já odpovím - farmacii. Většinou dostanu překvapený pohled a otázku - to se studuje kde? na MUNI? na Mendelce?  Ne lidi, na Veterinární a farmaceutické univerzitě! :)

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Sice druhé největší město, ale pro mě je to téměř jako moje rodná vesnice. Myslím to tak, že téměř na každém rožku narazím na někoho známého. Někdy je to fajn, někdy ne, ale je tu spoustu krásných míst, kde ráda trávím čas a tím si některé nepříjemné okamžiky kompenzuji. Zároveň je to město dost velké na to, abych tady našla všechno, na co zrovna pomyslím. Oceňuji rychlé spojení vlakem do Zaječí (když pomineme klasické zpoždění ČD), které trvá jen 25 minut. :) A málem bych zapomněla! Brno je mi blízké už dlouho díky tenisu, kdy jsem hodně svého volného času trávila právě na kurtech v Lužánkách :)

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit? :)

Říká se "učit se, učit se, učit se". Já tvrdím "bavit se, bavit se, bavit se". :D Pojďte do toho se mnou a společně si užijme Majáles 2019 :)

Fotoreportáž

Renča1
Renča2
Renča3
Renča4
Renča5
Renča6
Pivní
partner
Hlavní partneři