Peťa

Mendelova univerzita v Brně

Průběžný stav hlasování: 21% hlasů

Peťa Mendelu
Něco málo o mně:

Čau, ahoj. Já jsem Péťa z Agronomky, letošní královna Mendelu. Studuji první ročník navazujícího magisterského studia oboru Agroekologie a sama sebe bych popsala jako člověka od paty, až po konečky vlasů, nabitého pozitivní energií, který se za každé okolnosti snaží být pozitivní a vše brát s humorem. Mezi mé záliby patří vaření, romantické procházky po přírodě a vlastně vše, u čeho se člověk nějak zabaví a pobaví. Základní údaje: oblíbená barva – hráškově zelená, oblíbené jídlo – plněné knedlíky uzeným masem, oblíbený superhrdina – Iron Man. Budu moc ráda, když mě poznáte osobně a sami si na mě uděláte svůj názor.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2018?

Proč? Protože máma řekla, že můžu! Kdo by nechtěl být královnou Majálesu? Už jako malá holka jsem snila o tom být princeznou, ale postupem času se tento můj sen rozplynul. Ovšem jednoho krásného dne se můj dávný sen stal skutečností a najednou jsem dokonce královna Mendelu. Pro mě, pro obyčejnou holku z vesnice, to znamená neskutečně moc. A když se mohu ucházet dokonce o titul královny Brněnského Majálesu, chci tuto příležitost využít k tomu, že by se jednak tento titul krásně vyjímal v životopisu, ale především chci jejím prostřednictvím oplatit svoji alma mater vše, co mě naučila a co mi dala.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je pro mě srdeční záležitostí. Našla jsem tu plno skvělých lidí a s nimi zažila mnoho úžasných zážitků. Je to město plné příležitostí a krásných míst. Díky Brnu, jsem našla samu sebe. Pocházím sice z Vysočiny, ale do budoucna si dokáži představit, že bych v Brně zůstala. Nejvíce si na Brnu vážím právě lidí. Jsou moc milí a ochotní a celkově tvoří vesměs pospolitou komunitu.
#Brnojede #sejdemesenacare #hantecnevymrel

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit? :)

Buď super, buď Mendelu!

Fotoreportáž

Peťa Mendelu
Johnny a Peťa
družina MENDELU
Petra Melezínková 3
Petra Melezínková 2
Petra Melezínková 1
Pivní
partner
Hlavní partneři