Natálie

Za Mendelovu univerzitu v Brně

BRNO-MENDELU-kralovna
Jsem velký extrovert s láskou k lidem, přírodě a zvířatům.

Ahoj! Jmenuju se Natálie Blažková a jsem studentkou druhého ročníku Designu nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Jsem holka z farmy, takže se nezaleknu žádné práce a povinnosti, ať už se jedná o poklizení dobytku, kydání hnoje, výrobu stolu, nebo vypití více zelené, než mám krve v těle. Jdu do všeho na 110 %. Jako správná moravská duše to umím rozjet a věřte, že se mnou zavřete každou akci. Po tom všem, co jsem tu psala možná zdání klame, ale jsem tak trochu i nerd, kterého baví se učit, rád si zahraje Minecraft a dělá po nocích grafiku.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2023?

Moje mamka mi pořád říká, že přátele na celý život si najdu právě na vysoké škole. Jako královna bych chtěla ještě víc spojit úžasnou komunitu studentů v Brně a tvořit přesně tyto přátelství a vzpomínky. Zastupovat naši univerzitu na Majálesu je velká pocta a výzva, které se s radostí chopím. Jsme sice malá univerzita, ale plná úžasných a talentovaných lidí. Proto věřím, že zelená opět ovládne Majáles!

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Na svém rodném listě jsem Brňák, ale celý život žiju v malé vesničce jménem Tupesy, kde projedou 3 auta denně, takže když jsem přijela do Brna, musela jsem si na ten ruch zvykat. Ale po delší době, co tu jsem, zjišťuju, že je Brno vlastně velká vesnice s krásnou architekturou a tradicemi. Možnosti, co Brno nabízí, ať už festivaly, koncerty, nebo noční život, nikde jinde nenajdete. Proto beru toto město jako můj druhý domov.

Je ještě něco, co bys nám chtěla sdělit?

Zelená není, ale s MENDELU bude!

Hlavní partneři