Magda

Za Veterinární univerzitu v Brně

Brno-Kralovna-VETUNI-420x520
Dobrý den! Já jsem Magda, studentka 6. ročníku fakulty veterinárního lékařství a kandidátka na letošní královnu Majálesu. Ze všeho nejvíc na světě miluju majonézu, poctivý dobrý tatarák a vychlazené pivo v létě.  Co se týče mých volnočasových aktivit, bohužel do nich nemohu zahrnout sport, to bych kecala. Jsem děvče fyzicky a psychicky spíše zdatnější ve hraní her, ať už hlavně těch na konzoli, tak i těch deskových. Moc ráda se také dívám na filmy a dá se říct, že miluji prakticky všechno, co se rovná buď klasická stará horrorovka nebo filmíky, které mají rozpočet instantní polévky ze sáčku. Dále ráda tvořím obrazy a kresby ať už za použití obyčejné tužky, akrylovek nebo spreje a ráda čas od času opráším svůj starý longboard a jdu se projet.
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2022?

Královnou Majálesu 2022 bych se ráda stala určitě čistě z důvodu prosazení dominance, ale taky protože poslední ročník Majálesu byly mezi hlavními cenami za výhru vouchery na pivko a jídlo, a to já moc moc chci a doufám, že budou mezi hlavními výhrami i letos.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě především už pátým rokem znamená domov, ale i dobré jídlo, skvělé hospůdky a dlouhé letní večery s přáteli. Myslím si, že když člověk zavře oči a rychle přeběhne Hlavní nádraží a zase je otevře jen co bude míjet KFC, tak se dá o Brnu říct, že je to opravdu moc pěkné a voňavé město, kterému stojí za to dát šanci ukázat, že má opravdu něco do sebe.

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři