Johča

Za Mendelovu univerzitu v Brně

Brno-Kralovna-MENDELU-420x520
Ahojte všichni, moje jméno je Johča a studuji třetím rokem na Mendelově univerzitě v Brně. Jsem velký extrovert a se všema se hned skamarádím a dám do řeči, což vede k tomu, že jsem děsně ukecaná (někdy až moc), ale já to beru jako velkou součást mojí osobnosti. Chvilku neposedím a jsem trošku střela. Mám ráda lidi, kteří si ze sebe umí udělat srandu v každé situaci, zvířata, tanec, a hlavně skvělé jídlo, protože toho není nikdy dost!
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2022?

Já jsem neskutečně šťastná a nadšená, že po dvou covidových letech konečně můžu reprezentovat naši univerzitu na Majálesu. Je to velká výzva, zkušenost, a hlavně to bude velká jízda, na kterou se velmi těším. Chtěla bych se stát královnou hlavně proto, abych ukázala, že i relativně malá univerzita na to má, protože stát se královnou majálesu by nebyla jen moje zásluha, ale především celé mojí univerzity, družiny a mých kamarádů.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená hodně. První studentské bydlení, první den na výšce, stresy ze zkouškového, skvělé podniky, studentské kluby a párty, které prostě ke studentskému životu patří. Ale především si na Brně nejvíc vážím všech lidí, které jsem měla možnost poznat. Přijde mi, že my studenti jsme totiž srdcem Brna, kterému tak dodáváme menší jiskru.  Všichni tu jsou nesmírně přátelští a tvoří tak velkou rodinu.

Je ještě něco, co bys nám chtěla sdělit?

Zelená, není!

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři