Domča

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Průběžný stav hlasování: 14% hlasů

Domča VFU
Něco málo o mně:

Ahoj, jmenuju se Domča a studuju Ochranu zvířat a welfare a jsem blázen do zvířat, sportu a přírody. Většinou jsem optimistická, usměvavá, šťastná a spokojená sama se sebou. Snažím se rozdávat radost i všem lidem okolo, být oporou blízkým a od každého se něčemu přiučit. V medailonku o mě najdeš ještě něco málo navíc.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2018?

Přihlásila jsem se, abych si užila spoustu zábavy a zažila něco nového, překonala sama sebe a dokázala, že i taková malá univerzita jako naše má šanci. Také bych ráda zrealizovala náš projekt a těší mě, že se můžu podílet na něčem tak velkém. Být královnou je zkrátka dětský sen. PS: Chci změnit svět a světový mír.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená trochu jiný život, mnoho nových přátel, příležitostí a samozřejmě moji školu. Myslím, že je to město, které nabízí spoustu aktivit, ať už pro studenty, nebo širokou veřejnost, a to se mi na něm líbí. I když mám ráda přírodu, musím uznat, že studentský život v Brně má taky svoje kouzlo ♥

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit? :)

Můj život se dá popsat jako dort od pejska a kočičky – často dost spontánní a je v něm zkrátka od všeho trochu. Na rozdíl od jejich dortu mi ale z mého života není špatně, a naopak si ho užívám, jak nejlíp umím. Od mala jsem běhala orientační běh, jezdila na koni a k tomu vždy dělala spoustu dalších sportů a aktivit. Stejně tak jsem dost blázen do přírody, hor, cestování a samozřejmě zvířat. Proto jsem se taky rozhodla studovat na VFU obor Ochrana zvířat a welfare. Jsem zkrátka veselá, upovídaná, někdy až přehnaně aktivní a jak by řekla moje maminka s „úplně debilními nápady“. Snažím se žít tak, abych byla se svým životem spokojená a k tomu patří to, že se málokdy zastavím-protože čím víc toho zažiješ, tím lépe! Občas sice nestíhám vůbec nic, protože to co si naplánuju se většinou doplní o mnoho neplánovaného, ale nemyslím si že je to vždy špatně, je to spíše - hektické. Svůj život rozhodně nemám nalajnovaný a zatím beru vše tak, jak to je – vždyť jsem ještě mladá! Zastávám také názor, že poznávání nových lidí a věcí je nedílnou součástí života a sebezdokonalování, protože od každého a ze všeho se můžeš něčemu přiučit!
A na závěr dvě moje motta: 1. Do what you love, love what you do. 2. HAKUNA MATATA!!!

Fotoreportáž

Domča VFU
Simon a Domča
VFU 5
VFU 4
VFU 3
VFU 2
Pivní
partner
Hlavní partneři