Anička

Za Veterinární univerzitu v Brně

BRNO-VETUNI-kralovna
Zvířata milující, pivem i vínem oplývající vesnická holka.

Ahoj Brno!

Jmenuji se Anička a už 4. rokem studuju Veterinární univerzitu. Škola je sice fuška, ale málokdy se stane, že byste mě potkali a já se nesmála od ucha k uchu. Celý svůj život miluju zvířata, hudbu a dobrou zábavu. Co mi dozajista zařídí dobrou náladu je pivo a já bych pro dobrej škopek šla klidně světa kraj. Pocházím z vesnice, takže si nemyslete, že se jen tak něčeho leknu - levou zadní vám odřídím traktor, nebo poseču kombajnem pole. No a teď si představte, že bych k tomu všemu byla ještě královna Majálesu, to by byla jízda!

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2023?

Být princeznou je sen každé malé holky, já si ho splnila během svých středoškolských let, kdy jsem kandidovala na post princezny Majálesu. Tak proč se teď z princezny nestát královnou? 

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno hrdě můžu už 8 let nazývat svým studentským domovem. Je to město kde jsem dospěla, vyrostla jsem do krásy, naučila se brněnský móresy a hantec, ale hlavně jsem našla ty nejlepší kamarády a zažila ty nejlepší akce, ke kterým patří i Majáles. 

Co bys ještě chtěla dodat?

Majáles v Brně je akce, která nezná hranic a nic není nemožné. Například to, že konečně získáme vítězství pro sice počtem malou, ale srdcem velkou Veterinární univerzitu! 

Vivat Regina! 

Hlavní partneři