Andy

Za Masarykovu Univerzitu

Brno-Kralovna-MUNI-420x520
Ahoj, já jsem Andy! Ráda fotím, točím, chodím do fitka a nikdy nezavřu pusu.  Možná právě proto studuji žurnalistiku na FSS MUNI. Ráda cestuji, a kromě krásných míst a měst poznávám i místní podniky. To jsem se teď rozhodla aplikovat i na Brno, kde téměř každý týden zkouším nějakou novou kavárnu či restauraci. Mým mottem je „Great things never come from comfort zones“ a právě proto jsem se rozhodla posunout své hranice extroverta zase o něco dál. Jo a taky mám ráda hokej!
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2022?

MUNI se za ty roky nepodařilo získat korunu Majálesu ani jednou, a právě proto bychom to se Švachem chtěli změnit. Chceme ukázat, že i s modrou krví se musí počítat. Zároveň je to pro mě něco nového, co mi může přinést hodně zkušeností a vzpomínek (už teď jich mám z příprav Majálesu hromadu). Bylo by to pěkné završení studentského měsíce.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená domov. Pocházím sice ze Severní Moravy, ale našla jsem v něm druhý domov. Vždy jsem chtěla žít ve městě, kde je bohatý noční život a stále co dělat. To Brno do puntíku splňuje. Všude tu panuje příjemná atmosféra, a ne nadarmo se mu říká město studentů. Stále se tu něco děje a jsou tu moc fajn lidi, kteří mi pomohli najít sama sebe a to, co mě baví. Vím, že v budoucnu asi budu muset kvůli pracovním příležitostem do Prahy a už teď se toho děsím, protože Brno je prostě srdcovka. A čeho si tu nejvíce vážím? Musím prostě říct tu atmosféru.

Je ještě něco, co bys nám chtěla sdělit?

Pojďme si to užít! Dalo by se říct, že to je letos heslo všech králů a královen brněnských univerzit. Dva roky jsme na to čekali, tak to pojďme všichni společně rozjet, navzájem se podpořit, udělat show a prostě z toho udělat nezapomenutelný zážitek. Samozřejmě ale budeme rádi, když přijdete v modré a ukážete tím ke komu patříte. Tak 7.5. na výstavišti!

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři