Švacho

Za Masarykovu univerzitu

Brno-Kral-MUNI-420x520
Ahoj, já jsem Tomáš, ale každý mi říká mým příjmením Švacho a pocházím z hornického města na východě republiky – Karviné. Mezi mé zájmy patří anime, sporty (dodgeball), kytara, v létě tábory pro děti (a jednou i pro dospělé) a pokud mám čas a peníze, tak i cestování. Na pajdáku studuji angličtinu a zeměpis se zaměřením na vzdělávání a jednou ze mě snad bude středoškolský učitel. Taky rád a dobře vařím a neustále hledám lidi, na kterých můžu otestovat své recepty, tak se klidně ozvěte :D
Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Králem bych se chtěl stát, aby MUNI konečně poprvé měla na trůně alespoň někoho, doteď se to ještě nikomu nepodařilo. Potom udělat si nějaké krásné vzpomínky, reprezentovat svou univerzitu a její studenty a v neposlední řadě bych chtěl sesadit aktuálního krále a dobrého kamaráda Jendu Jílka, protože už je na tom trůně až moc dlouho.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená strašně moc. Vždycky říkám, že to není ten vizuál Brna, ale ti lidi a ta atmosféra, která mu dodává jeho kouzlo. Dají se tady potkat tisíce úžasných lidí ze všech koutů světa, o noční život tady není nouze – noční rozjezdy jsou fenomenální nápad – a hlavně je tady prostě fajn. Pokud budu muset Brno někdy opustit, tak budu velmi smutný. Ale ceny bytů by se tu mohly snížit, to ne, že ne.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Pojďme si ten dva roky odkládaný Majáles pořádně užít, zasoutěžme si v přátelském duchu, ale hlavně se pojďme seznámit napříč obory a univerzitami a alespoň jednou se sjednotit a užít si to! Těším se na tu jízdu a 7. května se snad vidíme na výstavišti!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři