Peťas

Za Masarykovu univerzitu

BRNO-MUNI-kral
Svým životem proplouvám na vlnách pohody a velké dávce humoru.

Zdravíčko přátelé, jmenuji se Peťas a nějakou náhodou jsem se dostal až sem. V mém srdíčku mají místo dvě věci, a to jsou moji přátelé a sport. Pro kamarády bych se rozdal a pro sport vlastně taky. Pokud se tyto dvě přísady spojí ještě s cestováním, máte recept na můj šťastný život. #LoveAndMUNI

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2023?

Šel jsem do toho s tím, že si něco zažiju, poznám nové lidi a celkově si udělám vzpomínky, na které budu vzpomínat celý život. Mým hlavním cílem je ale hlavně během předmajálesových aktivit sjednotit a spojit fakulty Masarykovy univerzity, abychom všichni mohli přijít na Majáles a hrdě se hlásit k modrým barvám nehledě na fakultu.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Jak se říká, Brno není město, ale životní styl. Neskutečně mě baví škála lidí, které denně potkávám, o noční život není nouze, a ne nadarmo Brno nese označení „Město studentů“. Nejvíc si vážím těch možností, kterých Brno nabízí spoustu, každý si tu přijde na svoje.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Přál bych si světový mír, ale všichni víme, že tohle přání je trochu idylické. Proto bych byl rád, kdybychom se všichni měli o trochu víc rádi. Pojďme tedy do majálesových akcí vlítnout nehledě na univerzitu nebo fakultu a pojďme si to užít! Jo a... ananas na pizzu pořád nepatří a krupicová kaše se nemíchá!

Hlavní partneři