Pavel

Mendelova univerzita v Brně

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Pavel hlavni
Něco málo o mně:

Zdravím přátelé,
taky vám přijde absurdní, aby někdo jako já byl králem? Mně také. Ale protože to zní jako super výzva a zkušenost, s nadšením ji přijímám. Jsem normální člověk, co si na nic nehraje, nikdy se nezastaví před ničím a slovo ne pro něho není odpověď. Protože zkusit se má přeci všechno, no ne?
Pár faktů o mně: oči: modré, velikost levé nohy za úplňku: 44, oblíbená barva: zelená přeci, cifrování: popůlnoční.
Mezi mé koníčky patří pečení, vypalování do dřeva a folklor.

Projekt pro Studentské Brno: Study and Chill
Představení projektu:

V našem projektu chceme uskutečnit výstavby studoven po Brně pro studenty, kteří nemají vhodné prostory na klidné studium, ať už v mezičase během školy nebo po ní. Do realizace bychom také zapojili vysoké školy, a to při tvorbě interiéru.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2019?

Žezlo krále bych letos rád obhájil na půdě MENDELU a udělal tak sladkou tečku u oslav 100 let založení naší univerzity.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená životní styl. Brno je město ke kterému si člověk musí získat lásku, najít své oblíbená místa, podniky, hospůdky, ale o to je mnohem horší poté město opustit. Je to největší studentské město, a to je na životě v Brně velmi poznat. Poznal jsem zde spoustu přátel a stále poznávám nové.
Dycky BRNO.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit? :)

Žijeme jen jednou, a proto by to mělo být naplno. Využívejte každou volnou chvíli a neztrácejte čas zbytečnostmi. Naučte si vážit lidí kolem vás a děkujte jim za vše co pro vás dělají, nic z toho není samozřejmé a poděkování vždy potěší.
Také bychom si měli uvědomit, že planetu máme jen jednu, když si ji zničíme, tak ona se s tím srovná, ale my zde už nebudeme.

Fotoreportáž

Pavel1
Pavel2
Pavel3
Pavel4
Pavel5
Pavel6
Pivní
partner
Hlavní partneři