Pajoš

Za Mendelovu univerzitu v Brně

Brno-Kral-MENDELU-420x520
Ahoj, jmenuji se Pavel a tento medailonek smolím na krabici od pizzy. Ale teď vážně.
Kamarádi o mně říkají, že jsem pro každou srandu a na letošním Majálese vám to rád dokážu.
Miluji poznávat svět a pokud vede přes hory, je to ještě lepší. Nedělá mi ani problém skočit z mostu nebo za bar. Adrenalin je moje druhé jméno!!!
Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Proč bych chtěl být králem? No přeci, aby na mě byla mamča pyšná!

Ale především v sobě nosím kus zeleného srdíčka a je mi ctí, že můžu kandidovat za své kamarády, parťáky do života a lidi, kteří mě den, co den posouvají dál. A s vámi všemi, co máte chuť do života, bych rád prožil jeden z nejkrásnějších okamžiků a budu vděčný, kdybyste mi k němu dopomohli.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Jakožto kluk z dědiny, který přijel do Brna, vám musím říct, že to pro mě zpočátku byla „španělská vesnice ́ ́. Ale s odstupem času jsem objevoval krásy tohoto města. Ranní šaliny a také noční rozjezdy mi pomohly město prozkoumat opravdu do hloubky. Možnosti, které Brno nabízí jsou zkrátka nekonečné a je těžké to tu nemilovat.

Na Brně si vážím toho, že jsem tady prožil nádherné okamžiky v životě a poznal svojí druhou rodinu.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Po dlouhé dvou roční pauze se vraťme na výstaviště a pořádně to tam rozjeďme! Společně uděláme nejlepší Majáles minimálně za poslední dva roky :D We're all in this together.

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři