Ondra

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Ondra VFU4
Něco málo o mně:

Zdravím vás lide brněnský. Jmenuji se Ondřej a pocházím z malebné Veterinární a farmaceutické univerzity, z rodu veterinárních lékařů. Ve své královské komnatě chovám několik nebezpečných hadů, které miluji více, než vlastní korunu. Mnohdy hrávám kopanou se svými poddanými, abych ukázal, že mezi námi nejsou žádné rozdíly. Respekt a uznání svého lidu si udržuji častými královskými konferencemi v Brněnských krčmách. Můj lid mě miluje a Já miluji svůj lid.

Projekt pro Studentské Brno: Hejbem Brnem
Představení projektu:

FiRePass (Fit-Relax) - ohnivě žhavá nabídka pro studenty. Chceme vytvořit projekt, který pomůže studentům odreagovat se od učení, například pohybem nebo jinou zábavou a to za výhodnou cenu. Byla by to taková “permanentka” do různých fitness center, zábavních center nebo na kulturní místa.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2019?

Byl jsem zvolen veterinárním a farmaceutickým lidem, který mi věří a já, král Ondra I., ho nechci zklamat.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě neznamená pouze město, ve kterém studuji. Je to město, ve kterém se shledávám s přáteli z dalekých českých krajů a trávím zde s nimi drahocenný královský čas. Miluji ho také z důvodu vstřícných domorodých obyvatel, kteří mi vždy podají sklenici piva s úsměvem. Brno se sice nedá nazývat metropolí, nýbrž "šalinopolí". Je úžasné, jak se tyto pozoruhodné stroje prohání jeho ulicemi. Ať žije!

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit? :)

Zvolte mě králem brněnským a já na oplátku prosadím štěňátko do každého domu.

Fotoreportáž

Ondra VFU
Ondra VFU2
Ondra VFU3
Ondra VFU4
Pivní
partner
Hlavní partneři