Martin

Za Vysoké učení technické v Brně

BRNO-VUT-kral
Rád filozofuju nad smyslem života a jeho podstatou.

Jsem Martin - dříč, student a srdcař v jednom! Obvykle jsem v jednom kole a moc se nezastavím. Mám rád společnost, zábavu a hlavně jsem pro kdejakou srandu. Mými koníčky jsou střelba, kolo, čundr, vaření a kytara. Diskuze a debaty jsou můj rajon. Pojďme mít sny. Pojďme se bavit! #BudeSranda

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2023?

Upřímně mě přesvědčila věta: ”Děti, věděly jste, že Váš děda byl Král?”

Cítím povinnost stát se výborným Králem, který je správným vzorem nejen studentům, ale i široké veřejnosti proto, aby se v mém Království 2023 žilo lépe - v blahobytu, respektu, toleranci a přátelství.

Pozn. Královny: Keď sme s Kráľom čítali navzájom svoje medailónky, zhodli sme sa, že spoločne tvoríme dokonale sa doplňujúci Kráľovský pár.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno, Štatl, studenti, domov, práce, zážitky, kamarádství, škopek, zázemí… a tak bych mohl pokračovat.. Brno je Brno. Zkusil jsem si teď necelé 3 roky bydlet v jiném městě a výsledkem je, že se kolem 1. dubna stěhuju zpět - a ne, není to apríl. To podle mě mluví za vše. Král zpátky do Brna. Král na hrad. Pojďme Brno! Pojďme VUT.

Nejvíc si vážím toho, že jsem se tu narodil, vyrostl a dospěl.

Je ještě něco, co bys nám chtěl sdělit?

Slova nejde, neumím, neznám, nevím a podobně si, prosím, vymaž ze slovníku…

Děkuji všem aktivně se účastnícím na doprovodném programu a dílčích aktivitách. Děláte tu správnou a důležitou atmosféru. Dále také těm, kteří se podílejí na organizaci a hladkém chodu celé Majálesové radosti.

Hlavní partneři