Lukyn

Za VETUNI

BRNO-VETUNI-kral

Zvířata, les a dobrý rum ve společnosti rodiny nebo kamarádů je prostě značka ideál.

Čauves všici,
já jsem Lukyn a v současné době studuju 3. ročník na fakultě Veterinární hygieny a ekologie na VETUNI. Studium mi zabírá spoustu času a sil, a tak hledám všemožné formy relaxu. Ten nacházím jak ve společnosti mých kamarádů a dobrého pivka, tak i ve společnosti zvířat, což netvrdím, se občas může prolínat. Když se dostanu z víru brněnských radovánek domů, tak trávím většinu času s rodinou, která je pro mě číslo jedna. Jelikož jsem z vesnice a zvířata k vesnici neodmyslitelně patří, tak mě práce s nimi nikdy neopouští, ale jsem za to rád a baví mě to. Doma také nejraději chodím odpočívat do lesa, který se spolu s myslivostí stal mou srdeční záležitostí.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2023?

O kandidovaní na krále jsem přemýšlel již loňský ročník, kdy jsem byl členem královské družiny a letos bych chtěl prorazit a ukázat, že i malý člověk může dosáhnout velkých věcí.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Za 2,5 roku studia se pro mě Brno stalo druhým domovem. Nabral jsem zde mnoho zkušeností, poznal spoustu skvělých kamarádů a zažil mnoho akcí, jako třeba Majáles a vzpomínky na to všechno mi snad zůstanou celý život. 

Je ještě něco, co bys nám chtěl sdělit?

Mějte se rádi, užívejte život dokud vám slouží kolena a doražte na brněnský Majáles podpořit VETUNI.

Hlavní partneři