Levas

Za Univerzitu obrany

Brno-Kral-UNOB-420x520
Zdarec, jmenuji se Levas a studuji již čtvrtým rokem na Univerzitě obrany na Fakultě vojenského leadershipu. Je mi 24 let , tudíž už nejsem nejmladší jinoch, nicméně se tak cítím. Většinu času trávím ve škole, na futsale/fotbale a nebo v autě. Každopádně, rozjela se nám teď Univerzitní futsalová liga tak aspoň ve škole spojuji povinné s příjemným. Věnuji se hodně hudbě, spíš bych to nazval závislostí, jelikož to začalo jednou kytarou a skončil jsem u sedmi - a osmá bude v „Majáles tuningu“. Nejhorší je, když mě něco napadne v hlavě, pak je každá věc okolo svým způsobem nástroj. Kdybych se měl popsat v pár slovech nebo i větách, tak to stejně nemá moc význam, protože můžu říct jak jsem skvělej - a to přesně jsem.
Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Králem Majálesu bych se chtěl stát hlavně z důvodu první účasti Univerzity obrany na volbě krále a královny. Je to zároveň velká neznámá z naší strany a nazval bych se nechtěným průkopníkem. Každopádně, ať krále vyhraje kdokoliv z party, tak to bude chlap (blázen) na svém místě.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je pro mě domovem poslední čtyři roky a hodně jsem si ho oblíbil. Líbí se mi celková rozmanitost a spousta míst, kde se dá seznámit se super lidma. Nabízí plno možností pro studium, sport, ale i zábavu a to prostě patří ke studentskému životu. Na Brně si vážím hlavně toho, že spojuje super lidi z celé republiky, co chtějí studovat a bavit se - proto se taky pořádá Majáles!

Je ještě něco, co bys nám chtěl sdělit?

Důležitým moudrem a sdělením nakonec bych chtěl jen říct to, aby si všichni uvědomili, co je pro ně důležité a čím se chcou stát a šli si za tím. Není to vždy lehké, ale kde je vůle, tam je úspěch!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři