Láďa

Masarykova univerzita

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Láďa 2
Něco málo o mně:

Ahoj! Jmenuji se Láďa, kamarádi mi říkají Ladik a naši Báďa. Studuji na katedře Sociální pedagogiky a volného času na pajdáku. Život by mě nebavil bez tance, divadla, cestování a mých nejbližších, díky kterým jsem tím, kým jsem. Mám rád, když se lidi neberou příliš vážně a umí se sami sobě zasmát. A podle toho taky žiju (viz moje fotka :D). Těším se na lidi, které potkám, a že si spolu letošní Majáles parádně užijeme!

Projekt pro Studentské Brno: BRNO SRDCEM
Představení projektu:

BRNO SRDCEM je projekt, který motivuje a propojuje. Brno nám toho spoustu nabízí a dává, pojďme mu to vrátit. Proto přicházíme s mobilní aplikací, která ukazuje jak na to! Vyber si výzvu, která je ti blízká, splň ji, získej body a posuň se v žebříčku. Díky splněným výzvám zaměřeným na pomoc nejrůznějším lidem či samotnému Brnu můžeš něco pěkného vyhrát. Nejde však pouze o to stát na vrcholu žebříčku, ale být jeho součástí. Zapoj se i ty a věnuj Brnu kus sebe!

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2019?

Proč ne? Miluju výzvy a tahle je veliká. Chtěl bych náš projekt dotáhnout do zdárného konce a stát u zrodu něčeho smysluplného. Získáním koruny bych rád své MUNI poděkoval za její přínos do mého života.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je město, které mám hrozně rád. Brno je pro mě hlavně o lidech, protože tím, že jsem tady začal žít, jsem potkal spoustu skvělých lidí, kteří jsou teď důležitou součástí mého života. Brno mi dalo směr. Teď vím, co chci v životě dělat, s kým chci být. Znáš takový ten pocit, že jsi ve městě, který je tvoje? Brno je prostě město, kam patřím.

Fotoreportáž

Král Láďa
Král a Královna MUNI
Král a Královna MUNI
Láďa
Pivní
partner
Hlavní partneři