Honza

Masarykova univerzita

Průběžný stav hlasování: 29% hlasů

honza profilova
Něco málo o mně:

Ahoj, jmenuji se Jan Grygera a bydlím v Holešově. V Brně studuji Fakultu sportovních studií, obor Rozhodčí ledního hokeje. Mezi mé koníčky patří lední hokej, florbal a cyklistika, ale nepohrdnu žádným sportem. V životě se snažím být usměvavý a upřímný.

Projekt pro Studentské Brno: Start-up Market
Představení projektu:

Start-up Market je projekt zaměřený na podporu studentských startupů napříč univerzitami. Chceme dát studentům možnost se prezentovat na pravidelně organizovaných trzích, kde se může širší veřejnost dozvědět více informací o jejich myšlence, nakoupit jejich produkty nebo zde rovnou mohou jejich projekt podpořit finančně. Chceme tak vytvořit platformu, která pomůže studentským myšlenkám k jejich realizaci.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2018?

Abych konečně získal korunu pro nejlepší univerzitu v Brně.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je skvělé studentské město, kde jsem poznal spoustu nových přátel a zažil spoustu nových věcí. Pokud v Brně jednou nebudu bydlet, budu se do něj určitě rád vracet.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit? :)

Právě ve zmíněném hokeji již reprezentuji naši univerzitu s týmem HC Masaryk Univerzity, který hraje Evropskou univerzitní hokejovou ligu. Vedle našeho projektu pro Studentské Brno bych se chtěl proto také zabývat zviditelněním univerzitních sportovních soubojů, které se konají například v rámci Českých akademických her.

 

Fotoreportáž

Honza a Anet
Honza a
Honza b
Honza d
Honza c
MU spolecna
Pivní
partner
Hlavní partneři