Honza

Vysoké učení technické v Brně

Průběžný stav hlasování: 0% hlasů

Honza 2
Něco málo o mně:

Beru od života to, co mi dává a každou chvíli se snažím prožívat na 100%. Rád kolem sebe rozdávám pozitivní energii, dobrou náladu a smích. Jsem vášnivý sportovec, muzikant, student se zápalem pro techniku a letos chci získat korunu zpět na červenou půdu VUT.

Projekt pro Studentské Brno: Jízdenky pro studenty
Představení projektu:

Cílem tohoto projektu je snížení ceny za roční jízdenky, dále rozšíření povědomí o elektronických jízdenkách, s nimi spojených výhodách a v neposlední řadě zavedení tzv. semestrálních jízdenek, které by studenti využívali po dobu semestru a zkouškového období. Tím studenti ušetří a jízdenky budou smysluplněji využívány.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2019?

Proto, abych mohl snadněji prosadit body programu, dále ukázat všem studentům, že ač jsou z jiných univerzit, mohou efektivně spolupracovat na lepším studentském životě v Brně.

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno pro mě znamená druhý domov a důležitou část života, kterou zde trávím. Dalo mi hromadu skvělých a nezapomenutelných zážitků, teď je čas mu to vrátit.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit? :)

Společně s královnou Kikou a královskou gardou jsem připraven dát do toho celé srdce a veškeré úsilí, proto jsme už program začali řešit i s vedením DPMB a to nám projevilo zájem a příslib spolupráce.

Fotoreportáž

Honza1
Honza2
Honza3
Honza4
Honza5
Honza6
Pivní
partner
Hlavní partneři