Bolci

Za Vysoké učení technické v Brně

Brno-Kral-VUT-420x520
Ahoj, já jsem Bolci a studuji Mechatroniku na strojárně na VUT! Ve volném čase se věnuji organizaci dětských táborů, potápění a hraní na kytaru. Mám velmi rád přírodu, cestování a turistiku. Jsem zapálený do space-technologií a sním o tom, že se jednou podívám na oběžnou dráhu Země.
Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Na krále jsem kandidoval před dvěma lety, kdy jsem byl zapojený i ve spoustě dalších studentských projektech. Vnímal jsem to jako obrovskou výzvu a příležitost seberozvoje, prezentace naší univerzity a možnost získání spousty nových kontaktů. Bohužel nám covid překazil plány a já už ani nevěřil, že Majáles proběhne dřív, než dostuduji. Teď jsem v pátemročníku, pracuji na své diplomové práci a svou kandidaturu vnímám jako poslední možnost, jak jako student ještě něco udělat pro naši univerzitu, Brno a další studenty a vrátit tak alespoň trochu toho, co jsem se naučil. „Ještě jednou, naposledy.“

Co pro tebe znamená Brno a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Brno je pro mně několik posledních let domov. Dalo mi neuvěřitelné množství kamarádů, zážitků a příležitostí. Vnímám toto město jako kolébku všech možných high-tech projektů talentů a nápadů, kde si  každý najde to svoje. Velmi si vážím podpory studentů a studentských aktivit, které se tu v Brně dostává.

Je ještě něco, co bys nám chtěl sdělit?

Vždycky dělej hlavně to, co chceš dělat ty a ne to, co ostatní chtějí abys dělal. Žij hlavně svůj život a né život někoho jiného.

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se z náměstí Svobody vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu na Výstavišti. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři