ROZHOVOR: Princ a princezna 2018

Jak prožívali Majáles vítězové Prince a Princezny a proč by ses měl přihlásit do dalšího ročníku právě ty?!

1.      Krátké představení (škola, záliby, volný čas apod.)

Princezna: Ahoj, jsem Verča Rakovičová, jsem z Brna a studuji 3.ročník střední umělecko – manažerské školy. Mezi mé záliby patří hokej, kterému se věnuji jako fanynka již několik let a další sporty (lyžování, cyklistika, tanec...). Baví mě i herectví, které studuji na škole. Svůj volný čas trávím nejraději se svojí partou.                                                                  

Princ: Ahoj, jmenuji se Pavel Bistrý. Momentálně jsem ve 3. ročníku na SZŠ, kde studuji obor zdravotnický asistent. Už nějakou dobu se věnuji bojovým sportům, jako MMA a box. Nejradši ve volném čase hraji na kytaru, nebo trávím čas s kapelou.

 

2.      Loni jsi se stal/a princem/princeznou Brněnského Majálesu 2018. Co Tě vedlo k tomu se přihlásit?

Princezna: Mě by to samotnou ani nenapadlo, ale kamarádi mě začali přemlouvat, ať to zkusím, že soutěživá jsem na to dost. Tak jsem poslala přihlášku a čekala co bude dál. Navíc mě zajímalo, jak taková soutěž probíhá a taky jsem chtěla poznat nové lidi. 

Princ: Majáles pro mě vždy představoval něco, co ke studentskému životu v Brně neodmyslitelně patří. Vždy jsem ale o něm věděl jen z vyprávění. A tak, když jsem měl jít na svůj první Majáles, chtěl jsem, aby to bylo nezapomenutelné!

 

3.      Do finále jsi musel/a projít přes semifinálové kolo, jak na tento večer vzpomínáš?

Princezna: Ze začátku jsem se strašně bála, byla jsem nervózní a nevěděla co se po mně bude chtít. Naštěstí jsem s sebou měla dvě úžasný kamarádky, které za mnou celý večer stály a neuvěřitelně mě podporovaly a za to jim dodatečně ještě jednou děkuji! Takže na celý večer vzpomínám velmi ráda!

Princ: Tento večer byl paradoxně více stresující, než samotné finále. Poprvé jsme se všichni kandidáti potkali tváří v tvář a všechno bylo nesmělé. Vzpomínám ale na něj rád, protože to bylo odstartování toho všeho, co nás ještě čekalo, ale hlavně jsem tam potkal super partu lidí.

 

4.      Co tvoje okolí, rodina, kamarádi, spolužáci – podporovali tě?

Princezna: Okolí pro mě bylo mojí největší oporou. Jednak rodina, která celou soutěž prožívala víc jak já sama a potom kamarádi, kteří byli stejně neuvěřitelně zapáleni. Ti všichni mě podporovali, jak jen nejvíc to šlo. 

Princ: Všichni blízcí, co se kolem mě pohybují, mě podporovali. Obzvláště pak sourozenci a rodiče. Mohli být pak také právoplatně pyšní.

 

5.      Jaký byl pro tebe hlavní den Majálesu? Co sis nejvíce užil/a, co se ti líbilo a co bylo největším zážitkem?

Princezna: Hlavní den Majálesu byl pro mě naprosto neuvěřitelnej. Užila jsem si ho od úplného začátku až dokonce! Nedá se říct co jsem si užila nejvíce, celý den byl pro mě jeden obrovskej zážitek, který jsem prožila se skvělou partou kolem sebe.

Princ: Jedu na valníku s Mandrage, pijeme spolu pivo a zpíváme s nimi. To je nejkrásnější vzpomínka, která se mi v hlavě přehrává do dneška. Obzvláště potom, co mi zahráli písničku na přání. Celý Majáles byl jeden velký zážitek. Spousta kapel, noví kamarádi a neuvěřitelná atmosféra.

 

6.      O korunu prince/princezny jsi bojoval/a s dalšími dvěma kandidáty/kandidátkami – jaké byly a jsou vaše vztahy?

Princezna: Na začátku naše vztahy nebyly nic moc pozitivní, nijak jsme se nebavili mezi sebou a nevypadalo to na nějaké kamarádství na život a na smrt. Den, kdy jsme zdobili náš alegorický vůz a samotný hlavní den Majálesu vše změnili a sama za sebe můžu říct, že jsem poznala neskutečnou partu lidi. S většinou z nich se do dnes vídám a společně se těšíme na další ročník.

Princ: S Danem jsme, dovolím si říct, dobří kamarádí. Stejně tak s Láďou. Tento rok se sešla skvělá parta a s naší princeznou Verčou se potkávám dodneška. Žádná rivalita ani soutěživost, všichni jsme si šli Majáles užít a né se tahat o titul.

 

7.      Co bys vzkázal/a budoucím kandidátům?

Princezna: Určitě se není čeho bát, je to super zážitek, zkušenost a je fajn poznat takhle velkou a skvělou akci i z té druhé strany. Takže pokud nad tím někdo přemýšlíte, jděte do toho!! Přeju hodně štěstí...

Princ: Určitě se nebojte to zkusit! Zážitky, které zažijete, se vám vryjou do paměti. Jsem strašně rád, že jsem se zúčastnil. Každá akce spojená s Majálesem byla perfektní. Od stavění májky, zdobení alegorických vozů až po samotný Majáles.

 

 

Pivní
partner
Hlavní partneři