Průvodce vstupenkami ročníku 2023

Rozjel se nám podzim a s ním i předprodejní horečka na Majáles 2023

Ahoj kamarádi,

představujeme vám podstatné novinky kolem vstupenek pro ročník 2023.

Prodej vstupenek bude pouze on-line

To znamená, že lístky na Majáles koupíte pouze a výhradně přes tento web brno.majales.cz. Vstupenky mohou být i v různých školních nebo partnerských edicích, ale vždy z domény majales.cz. Pozor - letos už žádné tištěné vstupenky!

Kompletní digitalizace předprodejů nám už v tomto roce umožní vytvořit novou úroveň zákaznické péče a dlouhodobého věrnostního programu.

2 speciální typy studentských vstupenek

V roce 2022 si odbyly svou premiéru vstupenky Sweet17, aneb pro všechny nezletilé, kterým ještě v den akce nebylo 18 let. Tyto vstupenky zůstávají a přidáváme k nim Student26, a to je pro všechny dobré lidi ve věku 18-26 let (včetně), kteří se účastní aktiviního studia, ať už na SŠ, VOŠ, VŠ nebo klidně i jazykovce. Protože studovat je dobré, žeáno?!

Dětské vstupenky od 6 do 12 let

Děti do 5 let včetně mají vstup zdarma. Pokud mají rodiče VIP vstupenky, dětem do 12 let včetně stačí mít KIDS12 lístek a dostanou se s rodiči jako doprovod do VIP bez nutnosti příplatku.

Po vyprodaném 2022 letos padne rekord dřív

Majáles se po covidovém pekle vrátil na festivalovou mapu v bravurní kondici. Nedávno byl oznámen plný program 2023 a od té doby se předprodeje úplně "urvaly". Chystáme proto pro vás on-line speciál k blížícímu se vyprodání a dáváme důrazný signál, že lístky už nevydrží dlouho. Jdeme si pro zápis do české festivalové historie!

Tady najdeš neuvěřitelný program Brněnského Majálesu 2023 ... a také nákup vstupenek:)

Hlavní partneři