Průvodce hlavním dnem oslav Brněnského Majálesu 2019

Náš hlavní komunikační kanál je Instagram!

Přidej si nás na instagramu: https://www.instagram.com/majalesbrno/ a sledujte nejnovější zprávy vč. soutěží a reportů ze zákulisí. Tady jsme nonstop a nejrychleji odpovíme vaše dotazy!

1) Počasí

Předpovědi se výrazně vylepšily a nyní očekáváme v průběhu dne pouze oblačnost bez srážek. Teplota se bude pohybovat přes den kolem 15 °C. Není tedy nutno brát deštníky nebo pláštěnky!

 

2) Majálesový průvod

Brno má největší majálesový průvod v ČR – pojďte ten letošní posunout zase na další level! Sraz je v 10:30 na nám. Svobody a vyrážíme v 11:00. Bude skvělá atmosféra, kterou svými vystoupeními z alegorických vozů navíc podpoří kapely Rybičky 48, Jelen, Marek Ztracený, Mirai a Mydy Rabycad!

 

3) Doprava

Vřele doporučujeme využít městskou hromadnou dopravu – tramvaj č. 1 – zastávka Výstaviště.

V odpoledních, večerních a nočních hodinách bude dle aktuální potřeby posilována doprava na pravidelných linkách směřujících k výstavišti.

• Od 11:00 do 4:00 hodin bude v provozu posilová tramvajová linka P1 na trase (Malinovského náměstí –) Hlavní nádraží – Výstaviště-hlavní vstup (– Pisárky (– Vozovna Komín)).

• Spoje linky 5 vedené od cca 19:30 hodin pouze na Mendlovo náměstí budou prodlouženy po trase linky 1 přes Výstaviště-hlavní vstup do Pisárek a provoz linky bude prodloužen do 1:00 hodin.

• Od 21:00 do 1:00 hodin budou řazeny mimořádné posilové spoje tramvají linky P12 od zastávky Výstaviště-hlavní vstup ulicí Pekařskou na Českou a dále do Technologického parku.

• Přibližně do 1:00 hodin bude také prodloužen provoz linek 1, 4, 8, 25, 26, 37, 84 (pouze v části trasy) a posíleny vybrané noční autobusové linky z uzlu Hlavní nádraží.

Pro přístup anebo odchod z akce je třeba využívat pouze zastávku Výstaviště-hlavní vstup. Noční autobusové linky N97, N98 nebudou posilovány.

 

4) S čím NEMOHU do areálu:

• psi a jakákoliv jiná zvířata
• jakékoliv nelegální drogy
• vodní dýmky
• jakékoliv zbraně
• ostatní nebezpečné předměty

 

5) S čím MOHU do areálu:

• malou svačinu (1 bageta apod.)
• NEALKO pití v plastové láhvi do objemu 0,75 / osobu (není možné kumulovat ve stylu "jdeme dva, tak chceme 1,5 litrovou láhev)
• fotoaparáty - amatérské i profesionální zrcadlovky
• děti, pokud jsem jejich rodič a budu po celou dobu s nimi (v areálu není hlídání dětí ...), děti do 12ti let včetně mají vstup zdarma za nezbytného doprovodu rodičů

Bezpečnostní služba má právo kontrolovat vaše tašky / zavazadla, stejně tak obsah lahví, které chcete vnést do areálu.

 

6) Přesný harmonogram dění a rozpis kapel

Najdete na webu:
www.brno.majales.cz/program/

 

7) Aplikace do telefonu

Hledejte ve svých appstorech / playmarketech pod názvem „Majáles“ od tvůrce Akcee (App4fest), nebo na tomto linku:

iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/majáles-2018/id1226416015?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ackee.a4f.majales&hl=cs

Zapněte si PUSH notifikace – budeme vám posílat pouze důležité info!

  

8) Hastagy

Naše hastagy jsou:
#majalesbrno
#majales2019

 

9) Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy vystavujeme na web www.brno.majales.cz cca 3 dny po skončení akce. Prosím, trpělivě sledujte, pokud se vám něco ztratí.

Napište na info@majales.cz, pokud něco najdete! Mockrát děkujeme!

Jakékoliv další dotazy rádi odpovíme na instagramu:

www.instagram.com/majalesbrno/

 

Na závěr věnujte prosím pozornost speciálním nabídkám od našich partnerů!

Nejlepší den v roce na Majálesu a se značkou CCC! 

Užijte si Majáles na plno, zároveň si zasoutěžte ve speciální zóně pohody a radosti CCC a vyhrajte zapůjčení auta Peugeot 108 po dobu prázdnin! Co pro to udělat? Především se zastavte v majálesové zóně CCC, uhádněte kolik kusů bot se skrývá uvnitř vozu a užijte si nejen zajímavou foto stěnu, čajové koktejly či graffiti workshop, ale i spoustu dalších překvapení! Těšíme se na vás.   

Pro více informací a soutěž klikněte na www.cccmajales.cz

 

Abercrombie & Fitch 

Přijďte a vyzkoušejte vůně značky Abercrombie & Fitch, následujte svůj First Instinct. Sexy, návykové a neodolatelné vůně americké kultovní značky, které jsou inspirovány pocity prvního setkání, momentem okouzlení. Vůně pro muže i ženy, exkluzivně v síti Parfumerií Douglas, s kódem AFH20 zakoupíte v době od 27.4. – 20.5.2019 se slevou 20%. 

 

Knihkupectví Luxor

A nezapomeňte - do knihkupectví Luxor se nechodí jen pro vstupenky na Majáles, ale hlavně pro skvělý knížky! Aktuální knižní novinky najdete na Instagramu Luxoru (https://www.instagram.com/knihkupectvi_luxor/). 

 

Díky moc za pozornost a přejeme co nejlepší zážitky!

Tým Majáles

Pivní
partner
Hlavní partneři