Navazujeme novou spolupráci s Promoteri.eu. Hledáš flexibilní brigádu a to třeba i na Majálesu?

Přípravy dalšího Majálesu startují a i proto jsme navázali novou spolupráci s Promoteri.eu. Líbí se nám, že společně můžeme studentům pomoci sehnat spolehlivou, ale zároveň i flexibilní brigádu ke studiu, a to třeba i na Majálesu. Pustili jsme se i do změn v Majálesové jednotce. Chystáme v ní spoustu novinek a velký nábor. Rádi bychom do naší komunity přidali všechny, kteří mají rádi náš festival a chtějí se podílet na jeho pořádání.

Promoteri.eu jsou největší, ryze českou agenturou, zaměřenou na hostesky a promotéry. Od roku 2006 si dokázali vybudovat velmi slušné postavení jak v Česku, tak na Slovensku. Jejich databáze obsahuje přes 14 tisíc registrovaných kontaktů a mezi jejich klienty patří společnosti jako Epson, Panasonic, Kaufland či Karlovarské minerální vody.

Pokud potřebuješ flexibilní brigádu ke studiu, jsou pro tebe Promoteri.eu tou správnou volbou. Pravidelně nabízí širokou škálu brigád po celé republice, takže není možné, že by se právě ve tvém okolí žádná práce nenašla. Stačí kliknout na tento ODKAZ, vybrat si pracovní nabídku, zaregistrovat se a začít pracovat.

Pivní
partner
Hlavní partneři