Majáles futsal cup

Májálesové veselí v Brně okoření i velké sportovní klání. Dvanáct studentských týmů ze čtyř brněnských univerzit se utká na MAJÁLES FUTSAL CUP 2018. Ve středu 18. dubna v areálu Sokola Brno se odehraje čtvrtý ročník akce, která je mezi studenty pořád oblíbenější.

„Letos se kapacita turnaje naplnila za pouhé tři dny. Přesto si mohou zasportovat i ostatní, kteří si přijdou užít den jako diváci. Připravujeme totiž také individuální doprovodné soutěže – budeme testovat fyzickou zdatnost i dovednosti v zacházení s míčem,“ popsal pořadatel poháru Petr Kudyn.

V turnaji se na dvou hřištích utká dvanáct studentských týmů. Pirátům z Caribicu. Bananas USA Team - Domination nebo Žabinským vlkům Brno pořadatelé krom radosti ze hry nabídli i další motivace. Ti nejlepší získají lístky na Majáles, poukazy na sudy piva Starobrno, dárkové kartičky do sportovního řetězce Decathlon či vouchery od foodtrucku Buchcek.

Cílem turnaje je ale i pobavit a inspirovat malé sportovce. „Jsme velice rádi, že od letošního roku můžeme navázat partnerství s projektem Dětskýfutsal.cz, který pořádá pravidelné turnaje pro mladé futsalisty,“ dodal Kudyn. Sportovní utkání je jednou z doprovodných akcí Studentského měsíce, který vyvrcholí hudebním festivalem na brněnském výstavišti už v sobotu 5. května.

Více informací je k dohledání na Facebooku.

Pivní
partner
Hlavní partneři