Starobrno Contest studentských kapel

Přijď podpořit nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Brněnský Majáles 2017!
Doraz 19. dubna do Eleven clubu.

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 studenty libovolné VŠ (či VOŠ / nastavby) a dosažený věk 18 let.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel na Brněnský Majáles 2017 je v úterý 14. března 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám ve čtvrtek 16. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do pondělí 27. března 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší se zúčastní finálového živého hraní 19. dubna 2017 v Eleven klubu. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open-Airu 6. května 2017.

 

Co získá tvá kapela?

Vítěz zahraje na Majáles-Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry viz níže).

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - pivo na celý rok zdarma - vítěz obdrží rovných 730 kousků piva Starobrno a dále pak finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou ... to už je na vás :).

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 19. dubna v Eleven clubu.

Pivní
partner
Hlavní partneři