Starobrno Contest studentských kapel

Hlasuj pro nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Brněnský Majáles 2018
Hlasování končí o půlnoci 25. března

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné VŠ.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles Open Airu 2017.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel je v sobotu 3. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v neděli 4. března a hned další den, v pondělí 5. března, bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování bude ukončeno v neděli 25. března v 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři kapely s největším počtem hlasů se zúčastní finálového živého hraní 10. dubna 2018 v Eleven clubu. Z finálového večera vzejde celkový vítěz na základě nejvyššího počtu získaných hlasů od účastníků finálového večera. Vítěz soutěže si pak zahraje na jednom z hlavních pódií v rámci hlavního dne oslav Brněnského Majálesu 5. května 2018.

Co získá tvá kapela?

Vítěz zahraje na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a 365 piv značky Starobrno.

Pivní
partner
Hlavní partneři