Nová krev

Přijďte podpořit nejlepší středoškolskou studentskou kapelu a dostaňte ji na Brněnský Majáles 2018
Dorazte 10. dubna do Eleven clubu

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné SŠ.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles Open Airu 2017.

Uzávěrka nominací středoškolských kapel je v sobotu 3. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v neděli 4. března a hned další den, v pondělí 5. března, bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování bude ukončeno v neděli 25. března v 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři kapely s největším počtem hlasů se zúčastní finálového živého hraní 10. dubna 2018 v Eleven clubu. Z finálového večera vzejde celkový vítěz na základě nejvyššího počtu získaných hlasů od účastníků finálového večera. Vítěz soutěže si pak zahraje na jednom z hlavních pódií v rámci hlavního dne oslav Brněnského Majálesu 5. května 2018.

Co získá tvá kapela?

Vítěz zahraje na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry viz níže). 

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou ... to už je na vás :).

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 10. dubna v Eleven clubu.

Pivní
partner
Hlavní partneři