Jara

Vysoké učení technické v Brně

Průběžný stav hlasování: 36% hlasů

jaroslav_hlavni-foto

Za krále nemluví sliby ale činy! Na svém volebním programu aktivně pracuji a zajímám se o dění v Brně. Spolu s královnou budujeme spolupráci, jak na VUT mezi jednotlivými fakultami, tak i na meziuniverzitní úrovni. Jinak jsem ale student s průměrným prospěchem, milovník rautů a chodec nízkých kvalit.

Technika je bezesporu budoucností celého lidstva! Zvolte si tedy krále, který Brno povede správným směrem, krále techniků a inženýrů. Podpořte krále a královnu VUT v jejich cestě za titulem!

Volební program:

  • Půjčování kol ve VUT kampusu na ISIC
  • Obnovení hokejového souboje univerzit (klidně napříč brněnskými univerzitami)
  • Založení řečnického/diskusního klubu na VUT
  • Obnovení studentského klubu v Technologickém parku
  • Zajištění přehledného parkování před Fakultou strojního inženýrství VUT, budova A1
Návrh kandidáta pro projekt Studentské Brno:

Projektem Otevřené knihovny chci zajistit pro studenty 24/7 Moravskou zemskou knihovnu, která bude následovat již některé prestižní zahraniční univerzitní knihovny. Nový koncept by měl pomoci různým studentům - přes pracující, kteří kromě víkendů a pozdních večerních hodin nemají prostor na učení, dál studentům kterým jejich spolubydlící nedávají prostor k učení a všem, kteří chtějí pracovat na svých týmových projektech. Brno dle studentů patří mezi nejlepší univerzitní města na světě, proto je potřeba studenty i nadále podporovat. :)

Fotoreportáž

jari-1.jpg
jari-3.jpg
jari-4.jpg
jari-5.jpg
jari-saska.jpg
jari-6.jpg
Pivní
partner
Hlavní partneři